Szukaj promocji w sklepie:

Szał zakupów - kupony rabatowe w gazecie Flesz. Gwiazdy & styl


Aby wziąć udział w akcji:
1. Kup najnowsze wydanie dwutygodnika "Flesz. Gwiazdy & styl". Na stronach 68-87 tego wydania Flesza znajdują się kupony prezentujące oferty promocyjne ponad 250 marek.
2. Aby skorzystać z wybranej oferty, spośród kuponów zamieszczonych na stronach 88-97 interesujący Cię element, który po okazaniu przy kasie umożliwi Ci skorzystanie z prezentowanego na nim rabatu. Możesz zrealizować tyle kuponów ile chcesz!
3. Regulamin akcji oraz adresy wszystkich sklepów biorących udział w akcji znajdują się na stronie: www.szalzakupow.fleszstyle.pl.
4. Aby skorzystać ze zniżek w sklepach on-line, wpisz przy składaniu zamówienia hasło umieszczone na kuponie danej marki.
5. Termin realizacji kuponów: 21-22.09.2013. Z części zniżek możesz korzystać w dłuższym terminie. Kupony, z których można skorzystać również po 22 września oznaczone zostały żółtą ramką. Wystarczy, ze zalogujesz się na stronie www.szalzakupow.fleszstyle.pl w zakładce PRZEDŁÓŻ TERMIN, a na Twój adres e-mail wyślemy Ci kod uprawniający do korzystania ze zniżek w wydłużonym terminie.


http://fleszstyle.pl/szalzakupow.html
Udostępnij: :
 

Prześlij komentarz

 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Aktualne promocje i wyprzedaże 2017. kupony rabatowe, gratisy, dodatki do gazet - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger