Przejdź do głównej zawartości

Promocja w Media Markt „Coleżanki i Coledzy”


W Media Markt ruszyła akcja pod hasłem „Coleżanki i Coledzy”

Do każdej zakupionej lodówki dostaniesz tyle puszek Coca Coli ile pojemności ma dana lodówka.

Akcja prowadzona jest we wszystkich Sklepach sieci Media Markt prowadzących działalność na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz w sklepie internetowym z opcją „odbiór w markecie” z wyłączeniem produktów sprzedawanych w Outlecie.

Klienci nabywający, w danym Sklepie, w czasie trwania akcji dowolny model chłodziarki lub chłodziarko-zamrażarki są uprawnieni do zakupu po preferencyjnej cenie równej 0,01 PLN za sztukę określonej w Regulaminie ilości puszek Coca-Coli.

Klienci nabywający, w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl w czasie trwania akcji premiowej, dowolny model chłodziarki lub chłodziarko-zamrażarki z odbiorem w dowolnym markecie sieci Media Markt na terytorium Rzeczypospolitej, są uprawnieni do zakupu po preferencyjnej cenie równej 0,01 PLN za sztukę, określonej w Regulaminie ilości puszek Coca-Coli.

Dokonanie zakupu chłodziarki lub chłodziarko-zamrażarki uprawnia Klienta do nabycia puszek Coca-Coli (puszki o pojemności 0,33l), w ilości równej pojemności chłodziarki wyrażonej w litrach netto.

Oferta ważna od 26.06.2014 do 3.07.2014 lub do wyczerpania zapasów.

PRZEJDŹ DO PROMOCJI "COLEŻANKI i COLEDZY" - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych