Przejdź do głównej zawartości

Rabatowe pożegnanie wakacji z NoVa Park


Koniec wakacji nie musi oznaczać końca atrakcji! Specjalnie na pożegnanie lata najemcy gorzowskiego NoVa Park przygotowali wyjątkowe oferty rabatowe. Zniżki sięgające nawet 50% czekają nie tylko w salonach odzieżowych, ale również w sklepach obuwniczych oraz punktach usługowych i gastronomicznych.

Oferty „3 za 2”, drugi produkt za przysłowiową złotówkę, dodatkowe bony na zakupy w NoVa Park czy wyprzedaże najnowszych kolekcji do -50% to tylko niektóre propozycje przygotowane przez najemców NoVa Park na pożegnanie lata. Dla miłośników sportu i rekreacji Intersport przygotował niespodziankę w postaci piłki Adidas Startlancer za 1 zł przy zakupie piłkarskich butów Adidas z ekskluzywnej linii Intersport Predator, Galeria Optyki Loox oferuje bezpłatne badanie wzroku w piątki (po telefonicznym umówieniu się na badanie pod numerem telefonu 95-714-00-96), a smakoszom z pewnością przypadnie do gustu Zestaw na „6” w New York Hot Dog w cenie 6 złotych. Promocje dostępne będą także w salonach C&A, Ecco, City Sport, Cubus, Home&You, KappAhl, Organique, Orsay, Sephora czy Wojas.

„Na pożegnanie wakacji zapraszamy wszystkich do NoVa Park na zakupy w atrakcyjnych cenach. To doskonała okazja, aby kupić nową wyprawkę dla swojego dziecka czy sprawić sobie przyjemność za nieduże pieniądze na koniec lata” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Do 7 września w NoVa Park trwa także specjalna loteria w ramach akcji „Doceniamy, nagradzamy”, w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości 140.000 złotych, w tym karty podarunkowe o wartości 3 000 złotych czy roczne karnety do Pure Jatomi Fitness! Szansę na wygraną ma każdy, kto zrobi zakupy w NoVa Park na kwotę minimum 70 złotych!

Szczegółowe informacje o specjalnych ofertach rabatowych dostępne są na stronie internetowej www.nova-park.pl. Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest w Punkcie Odbioru Nagród oraz w siedzibie Organizatora.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych