Przejdź do głównej zawartości

Sportowe emocje dla dużych i małych w Centrum Korona


W sobotę 23 sierpnia w godzinach 12.00-18.00 Centrum Korona zaprasza do udziału w evencie sportowym, podczas którego przeprowadzone zostaną dwa konkursy dla miłośników wyścigów samochodowych. „Rajd po Koronę” to szansa na wygranie dwuosobowej wycieczki na F1 Grand Prix Włoch, z kolei najmłodsi klienci Centrum Korona mogą wejść do gry o najnowszego tableta marki Apple w zabawie „Rajd po iPada”.

Niezapominany wyjazd na F1 Grand Prix Włoch czeka na osobę, która zrobi zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) w dniu konkursu – 23 sierpnia – na terenie galerii handlowej, zarejestruje swój udział w konkursie od 12.00 do 17.30 okazując paragon, a następnie pokona w najkrótszym czasie jedno okrążenie toru Most w Czechach (dystans 4 212 km na okrążenie) na symulatorze bolidu lub cockpitu F1.

W „Rajdzie po Ipada” mogą z kolei wziąć udział wszystkie dzieci, których rodzice wyrażą zgodę na udział w zabawie i zarejestrują swoje pociechy w specjalnym punkcie w godzinach 12.00-17.30. Zadaniem uczestnika jest przejechanie jednego okrążenia toru Most w Czechach (dystans 4 212 km na okrążenie) na symulatorze bolidu F1. Każde dziecko ma możliwość dwukrotnego udziału w konkursie. Uczestnik, który uzyska najlepszy czas na cockpicie F1 stanie się posiadaczem najnowszego iPada.

„Śnicie o wyjątkowej wycieczce na F1 Grand Prix we Włoszech? Teraz Centrum Korona pomoże spełnić to marzenie. Wystarczy tylko wziąć udział w naszym rajdzie na symulatorach i sięgnąć po niezwykłą nagrodę. Nie lada atrakcje czekają także na najmłodszych, którzy mogą wygrać niezawodny iPad, z pewnością pomocny podczas nadchodzącego roku szkolnego. Zapraszam wszystkich do Korony na sportowe emocje pełne atrakcyjnych nagród” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Ogłoszenie wyników obu konkursów nastąpi w dniu eventu o godz. 18.00 lub po przeprowadzeniu ewentualnych dogrywek i wyłonieniu Laureatów. Regulaminy „Rajdu po Koronę” oraz „Rajdu po iPada” dostępne są w Punkcie Rejestrowania Uczestników oraz w siedzibie Organizatora.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych