Przejdź do głównej zawartości

Wielka wyprzedaż w Media Markt!


W piątek, 29 sierpnia, rusza Wielka Wyprzedaż w Media Markt. Przez tydzień klienci będą mogli wybierać spośród tysiący produktów z zakresu elektroniki użytkowej w znacznie obniżonych cenach.

Wielka Wyprzedaż z Media Markt potrwa od 29 sierpnia do 4 września. Zakupów można będzie dokonywać zarówno stacjonarnie w jednym z 48 marketów, jak i w sklepie internetowym.

Poza szeroką ofertą światowych producentów, klienci będą mogli sięgnąć również po cieszące się coraz większą popularnością produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, stanowiące alternatywę dla konsumentów szukających tańszych rozwiązań.

W ramach ogólnopolskiej oferty w Wielkiej Wyprzedaży dostępne będą m. in.:
- notebook Lenovo, procesor Intel Celeron, w cenie 899 zł (taniej o 300 zł),
- smartfon LG L 90 w cenie 649 zł (taniej o 180 zł)
- telewizor SENCOR 40” w cenie 899 zł (taniej o 300 zł)
- pralka BEKO, 40 cm głębokości, 1000 obr./min w cenie 699 zł (taniej o 200 zł)

Poza ofertą ogólnopolską, w poszczególnych sklepach Media Markt dostępne będą także lokalne oferty wyprzedażowe, przygotowane indywidualnie przez markety. – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.

Wyprzedaż obejmuje wszystkie kategorie produktowe. Podczas akcji istnieje także możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji oraz dodatkowego ubezpieczenia zakupionych produktów. Kupując w sklepie stacjonarnym lub internetowym z odbiorem w markecie, można skorzystać z systemu ratalnego 0%.

Klienci mogą liczyć również na korzystne oferty usług: w przypadku usług Orange klient będzie mógł otrzymać nawet 2 miesiące darmowego abonamentu oraz 30GB internetu do wykorzystania co miesiąc, zaś w przypadku usług NC+ skorzystać z oferty specjalnej - przy zakupie nowej aktywacji w pakiecie Premium Sport otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 zł.

PRZEJDŹ DO MEDIA MARKT I SKORZYSTAJ Z OKAZJI - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych