Przejdź do głównej zawartości

Odbierz „Bon na piękny dom” od home&you!


Do końca września w home&you trwa akcja „Bon na piękny dom”. Każdy paragon na kwotę powyżej 50 zł premiowany jest specjalnym bonem z rabatem 25 zł na kolejne zakupy. Z promocji można skorzystać w salonach i w sklepie online.

Dzięki najnowszej akcji marki home&you, urządzanie mieszkania, odmiana dotychczasowego wystroju czy kompletowanie domowych akcesoriów mogą okazać się niekończącą się przyjemnością. Do 28 września każde zakupy na kwotę powyżej 50 zł nagradzane są bonami wartościowymi upoważniającymi do 25 zł rabatu przy kolejnej transakcji za min. 100 zł. Akcja nie dotyczy produktów przecenionych i nie łączy się z innymi promocjami. W ramach jednorazowych zakupów można wykorzystać więcej niż jeden bon, aby uzyskać większy rabat – należy jednak zachować kwotę minimalną. Na każde rozpoczęte 100 zł na paragonie, może być zrealizowany jeden Bon Rabatowy. Promocja obowiązuje zarówno w salonach, jak i w sklepie online – wystarczy wpisać cyfry z kodu kreskowego w polu „Dodaj kod rabatowy” na stronie koszyka.

Akcją „Bon na piękny dom” objęte są artykuły do salonu, sypialni, akcesoria do kuchni, łazienki czy jadalni. Rabat można wykorzystać również na zakup ozdób z najnowszej, jesiennej kolekcji home&you. Odnajdziemy w niej liczne dekoracje oraz dodatki w ciepłych, optymistycznych kolorach, dzięki którym wnętrza staną się bardziej przytulne i komfortowe.

Bony rabatowe ważne są do 30 września 2014 r. Ze szczegółami akcji oraz aktualną ofertą home&you można zapoznać się na stronie www.home-you.com.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych