Przejdź do głównej zawartości

Promocja Nespresso - Milk Expertise Nespresso


W ramach akcji promocyjnej Milk Expertise Nespresso oferuje ekspresy z rozwiązaniami mlecznymi. Między 4 września a 26 października 2014 roku przy zakupie wybranego urządzenia klienci otrzymają nawet do 400 złotych do wymiany na kawę.

Jak wynika z badań Nestlé, Polacy z narodu sięgającego głównie po herbatę z cytryną stają się społeczeństwem preferującym ją na równi z kawą. Aż 80% z nas wybiera małą czarną z mlekiem i odrobiną cukru. Ponad połowa z nas codziennie sięga po cappuccino, którego podstawą jest dobre espresso, a nieodłącznym elementem - idealnie spieniona mleczna pianka. Świadoma upodobań Polaków firma Nespresso w swojej akcji promocyjnej oferuje ekspresy do kawy z rozwiązaniem mlecznym – zintegrowanym z maszyną lub w postaci urządzenia spieniającego Aeroccino.
Te pierwsze umożliwiają przygotowanie mlecznej kawy za pomocą jednego przycisku. Zaś wygodne w użyciu Aeroccino wyposażone jest w funkcję spieniania mleka zarówno na gorąco jak i na zimno, dzięki czemu pozwala delektować się nie tylko klasycznym latte czy cappuccino,
ale i ich mrożonymi odpowiednikami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Nespresso przygotowało promocję Milk Expertise. Osoby fizyczne jak i firmy przy zakupie wybranego ekspresu otrzymają voucher w wysokości do 400 zł na kawę (jego wartość zależy od zakupionego modelu). Maszyny objęte promocją to Krups i De’Longhi typu IN-HOME. W okresie trwania akcji promocyjnej firma wprowadza również nowe limitowane edycje ekspresów. Urządzenie Inissia pojawi się w kolorze cytrynowym i jagodowym (399 zł), zaś Lattissima+ w eleganckim perłowym i czekoladowym (1249 zł).

Promocyjny voucher można zrealizować na 3 sposoby: okazując go bezpośrednio w Butiku przy ul. Nowy Świat 47 w Warszawie, wypełniając elektroniczny formularz na stronie: www.nespressoclub.pl lub przesyłając go na adres Teleperformance sp. z o. o.

Jesiennej promocji towarzyszyć będą liczne degustacje w punktach sprzedaży, ekspozycje w centrach handlowych oraz szeroka komunikacja w Internecie.

Więcej informacji i lista sklepów biorących udział w promocji na stronie: www.nespresso.com
virtualnetia / projektowanie stron internetowych