Przejdź do głównej zawartości

Tablet co godzinę w Galerii Gniezno


Od 6 do 21 września 2014 roku klienci Galerii Gniezno mogą wygrać tablety oraz karty podarunkowe w konkursie promocyjnym „Co godzinę tablet do wygrania”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zakupy za minimum 50,00 zł w dowolnym punkcie sprzedaży zlokalizowanym na terenie Galerii Gniezno. Następnie należy zarejestrować paragony u hostessy przy Stoisku Konkursowym oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Każde takie zgłoszenie bierze udział w trzech kolejnych rozstrzygnięciach konkursu. Nagrodę w postaci tabletu otrzyma, co godzinę klient, który zbierze największą liczbę punktów.

Dodatkowo każdego dnia konkursu kartę podarunkową o wartości 150,00 zł otrzyma osoba, która zebrała największą liczbę punktów w dziennej klasyfikacji uczestników.

Na klientów Galerii Gniezno, biorących udział w konkursie ,,Co godzinę tablet do wygrania”, czeka również 1000 drobnych gadżetów reklamowych.
Dodatkowe informacje i szczegóły można odnaleźć na plakatach, ulotkach oraz w regulaminie dostępnym na stoisku konkursowym.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych