Przejdź do głównej zawartości

Wygraj wyjazd do SPA z Centrum Handlowym Osowa


Od 5 do 21 września w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbędzie się „wSPAniała Loteria”, w której do wygrania jest weekend marzeń dla dwóch osób w SPA na Wzgórzach Dylewskich, a także karty podarunkowe o łącznej wartości 40 000 złotych na jesienne zakupy w CH Osowa oraz stylowe gadżety. Zabawę umilą dodatkowe atrakcje w postaci bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, pokazów i degustacji dań kuchni molekularnej oraz warsztatów ze stylistką, które odbywać się będą 6 i 13 września w godzinach 13.00-18.00.

„wSPAniała Loteria” to doskonała okazja na zdobycie nagród przez klientów, którzy dokonują zakupów w Centrum Handlowym Osowa. Zasady zabawy są niezwykle proste. Wystarczy tylko zrobić zakupy za minimum 100 złotych (z czego co najmniej 50 zł w sklepach galerii), okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać zdrapkę od hostessy. Jest kilka szans na wygraną! Zdrapka daje możliwość wygrania karty podarunkowej o wartości 50 lub 100 złotych, jednego z 1300 stylowych gadżetów lub otrzymania kolejnego kuponu z szansą na nagrodę. Wypełniony kupon wrzucony do urny promocyjnej daje szansę na grę o nagrodę główną Loterii – weekend dla dwóch osób w SPA na Wzgórzach Dylewskich obejmujący pobyt w prestiżowym ośrodku oraz pakiet zabiegów pielęgnacyjnych wraz z nieodpłatną możliwością skorzystania z samochodu marki Renault na weekend.

Aby wziąć udział w grze o nagrodę główną, należy wypełnić zdrapkę i wrzucić ją do urny promocyjnej zlokalizowanej w CH Osowa oraz zachować paragon potwierdzający zakup.

Finałowe losowanie wyjazdu do SPA odbędzie się w niedzielę 21 września o godz. 17:00. Obecność uczestników loterii podczas losowania jest obowiązkowa.

W sobotnie popołudnia 6 i 13 września w godzinach 13.00-18.00 na klientów Centrum Handlowego Osowa czekają dodatkowe atrakcje. W programie spotkania są bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne dłoni jako przedsmak relaksującej wizyty w SPA, pokazy i degustacje dań kuchni molekularnej, będącej połączeniem fizyki i jedzenia oraz warsztaty ze stylistką, która zaprezentuje najnowsze trendy i pomoże dobrać odpowiednie ubrania do danej sylwetki.

„Loteria wrześniowa to doskonała okazja, aby wygrać dodatkowe pieniądze na zakupy lub relaksujący weekend w SPA, który z pewnością będzie przedłużeniem zakończonego przed chwilą sezonu urlopowego. Przypominamy, że jedynie trzy kroki dzielą Państwa od nagrody głównej. Wystarczy tylko zrobić zakupy w CH Osowa za minimum 100 złotych, odebrać zdrapkę i wypełnić kupon. Życzymy samych wygranych!” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.
Regulamin „wSPAniałej Loterii” dostępny będzie w Punkcie Obsługi Loterii oraz w siedzibie Organizatora.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych