Przejdź do głównej zawartości

Cztery Kąty z kuponami rabatowymi 2014


"Cztery Kąty" zapraszają swoich czytelników na zakupy z kuponami zniżkowymi nawet do 50% do sklepów z wyposażeniem wnętrz w całej Polsce - zarówno internetowych, jak i stacjonarnych.

Akcja Promocyjna trwa w okresie od 14 października do 30 listopada 2014 roku, przy czym:
- z zastrzeżeniem postanowienia że Akcja Promocyjna w większości sklepów trwa od 8 do 9 listopada 2014 r.;
- dla sklepów biorących udział w Akcji promocyjnej dokładne terminy trwania akcji zostały opisane na kuponach promocyjnych w wydaniu nr 11/2014 Czterech Kątów

Kupony rabatowe zamieszczone w numerze 11/14 miesięcznika „Cztery Kąty” określają szczegółowo miejsce, zakres i wartość rabatu udzielanego w czasie trwania Akcji Promocyjnej w sklepach.

Warunkiem skorzystania przez Uczestnika Akcji Promocyjnej z rabatu w wybranym przez Uczestnika sklepie jest nabycie w tym sklepie podczas jednej transakcji produktów objętych Akcją Promocyjną oraz wykonanie czynności wskazanej na kuponie rabatowym tego sklepu, np. okazanie przed dokonaniem zapłaty ważnego kuponu rabatowego wyciętego z numeru 11/2014 Miesięcznika „Cztery Kąty”, a następnie umożliwienie sprzedawcy opieczętowania kuponu rabatowego jako wykorzystanego - w przypadku sklepu stacjonarnego lub podanie hasła - w przypadku sklepu internetowego.

Listopadowe wydanie "Czterech Kątów" można kupić od 14 października w punktach sprzedaży prasy w wyjątkowo niższej cenie 5,99 zł.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych