Przejdź do głównej zawartości

Film "Pożądanie" dodatkiem do gazety Gala


Już dziś 17 listopada 2014 dostępny będzie film razem z "Galą" najpiękniejsza historia miłosna, jaką możesz sobie wyobrazić - "Pożądanie" z Sophie Marceau oraz François Cluzetem.

"Gala" z książką na dvd "Pożądanie" w sprzedaży od 17 listopada w cenie 29,99 zł. Cena bez dodatku to 4,99 zł

Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu „Nietykalni" i zdobywca francuskiego Oscara (Cezar dla Najlepszego aktora za film „Nie mów nikomu") François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia.

Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna wchodzeniu w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

virtualnetia / projektowanie stron internetowych