Przejdź do głównej zawartości

Media Markt i Saturn partnerami świątecznej akcji na rzecz dzieci


Media Markt i Saturn dołączyły do partnerów Świątecznej Karty Podarunkowej Stop Hunger. W ramach akcji charytatywnej wesprą działania firmy Sodexo Benefits and Rewards Services, która dofinansuje posiłki dla dzieci objętych opieką Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Media Markt i Saturn po raz kolejny włączyły się do akcji charytatywnej na rzecz potrzebujących dzieci. Razem z innymi partnerami, wśród których znajdują się takie marki, jak KFC, Pizza Hut oraz Statoil, zaangażowały się w projekt firmy Sodexo, którego celem jest walka z głodem i niedożywieniem wśród najmłodszych. Za każdą transakcję zrealizowaną za pomocą limitowanej edycji Karty Podarunkowej Stop Hunger u partnerów akcji, Sodexo przekaże 1 PLN na zakup posiłków dla dzieci.

Cieszymy się, że możemy jako partner uczestniczyć w akcji organizowanej przez Sodexo. Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, aby włączyć do działań charytatywnych także naszych klientów. Z naszych obserwacji wynika, że wygodne karty podarunkowe stanowią coraz bardziej atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych prezentów. Mamy nadzieję, że naszą opinię podzielą także pracodawcy, sięgając po Kartę Podarunkową Stop Hunger. Tym samym podarują pracownikom możliwość wybrania idealnego świątecznego prezentu i przyłączenia się do akcji wspierającej dzieci. – powiedział Zbigniew Tunkiewicz, Kierownik Działu Organizacji Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o

Karta Podarunkowa Stop Hunger dystrybuowana jest przez firmę Sodexo. Środki zebrane przez partnerów przeznaczone zostaną na zakup posiłków dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Akcja potrwa do 31 grudnia 2015 roku, kiedy upływa ważność kart podarunkowych z limitowanej edycji świątecznej.

Szczegółowe informacje dotyczące Karty Podarunkowej Stop Hunger są dostępne na stronie: www.dlabiznesu.sodexo.pl

virtualnetia / projektowanie stron internetowych