Przejdź do głównej zawartości

Oferta świąteczna Citi Bank - do zgarnięcia 3000 tabletów


Zamów nową kartę kredytową, dokonaj kartą bezgotówkowych transakcji na łączną kwotę min. 750 zł i odbierz nagrodę. Nagrodę w konkursie wygra 3 000 użytkowników, którzy jako pierwsi spełnią warunki zawarte w Regulaminie. Do udziału w konkursie nowi posiadacze Karty Kredytowej Citibank mogą zgłaszać się do końca listopada.

O konkursową kartę można wystąpić wypełniając specjalny formularz online. Karta dostępna może być za 0 zł miesięcznie po osiągnięciu określonego progu wydatków. W przypadku karty Silver próg ten to 1000 zł wydatków miesięcznie, w przypadku karty Gold - 2000 zł, karty Platinum - 4000 zł.

Aby skorzystać z kolei ze specjalnej oferty i stać się posiadaczem tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 trzeba po tym jeszcze jak najszybciej skorzystać z nowej Karty Kredytowej Citibank i dokonać nią zakupów na kwotę min. 750 zł. Do tego co najmniej raz zalogować się w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub do aplikacji bankowości mobilnej CitiMobile. Wszystko w okresie do 22 grudnia 2014 roku. W konkursie nagrodzonych zostanie 3000 pierwszych klientów, którzy spełnią te warunki.

Zamów kartę i zgarnij tablet za darmo - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych