Przejdź do głównej zawartości

Świąteczne wydanie miesięcznika Moje Smaki Życia z kuponami rabatowymi i kalendarzykiem na 2015 rok


W grudniowym wydaniu miesięcznika Moje Smaki Życia na okładce z Dorotą Wellman znajdziecie dodatki w postaci kalendarzyka na 2015 rok oraz kupony rabatowe na książkę kucharską i proszek do prania Persil.

Grudniowe wydanie dostępne jest w sklepach Biedronka oraz Drogeriach Hebe od 24 listopada 2014

Świąteczne Moje Smaki Życia jest wydaniem jubileuszowym - magazyn obchodzi swoje drugie urodziny. Tematyka magazynu nawiązuje do Świąt Bożego Narodzenia. Znajdziemy w nim 50 przepisów na świąteczne dania, sezonowe fashion&beauty, psychologia, sekcja zdrowie i podróże, a także wywiad z Dorotą Wellman i stały felieton Katarzyny Grocholi.

Wewnątrz magazynu znajdziecie 2 kupony rabatowe do wykorzystania w Biedronce lub w Hebe:

- kupon rabatowy 5 zł na książkę „Domowe smaki. Rodzinna książka kucharska Kuroniów”

W ramach Akcji Promocyjnej Kupon uprawnia Uczestnika do zakupu jednej sztuki książki kucharskiej „Domowe smaki. Rodzinna książka kucharska Kuroniów” dostępnej w sieci sklepów Biedronka w cenie 19,99 zł/szt., z rabatem w wysokości 5 zł, czyli w cenie 14,99 zł/szt.

- kupon rabatowy 5 zł na proszek do prania Persil

W ramach Akcji Promocyjnej Kupon uprawnia Uczestnika do zakupu jednego opakowania proszku do prania Persil Expert 30 prań do białego lub proszku do prania Persil Expert 30 prań do koloru dostępnych w sieci sklepów Biedronka w cenie 29,99 zł/szt., z rabatem w wysokości 5 zł, czyli w cenie 24,99 zł/szt.

Cena podstawowa z kuponami rabatowymi wynosi 2,99 zł, a cena w wersji z kalendarzykiem to 7,99 zł. Kalendarzyk dołączony jest tylko do części nakładu.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych