Przejdź do głównej zawartości

Zimowe wyprzedaże 2014/2015


Kiedy zaczynają się zimowe wyprzedaże w sieciówkach? Większość znanych marek wyprzedaż kolekcji zimowej rozpoczyna zaraz po Świętach Bożego Narodzenia. Niektóre firmy startują z promocjami już szybciej. Coraz więcej sklepów internetowych również kusi przecenami przed Świętami oraz darmową wysyłką.

Na początku możemy spodziewać się wyprzedaży od 20% do 50%, która będzie stopniowo rosła aż do końca stycznia i osiągnie nawet 70%. Musimy sobie zdawać sprawę że pod koniec stycznia możemy już nie dostać naszej rozmiarówki, najczęściej zostają małe rozmiary XS albo duże powyżej XL.

Największa zimowa wyprzedaż 2014/2015 przewidywana jest jak co roku w pierwszy weekend po Świętach i wtedy będzie też największe oblężenie w centrach handlowych. To jest szansa aby kupić wcześniej upatrzone ubrania z kolekcji jesienno-zimowej. Lepiej zrobić zakupy wcześniej niż czekać aż ubrania będą poprzebierane, pobrudzone czy uszkodzone podczas przymierzania. Łowcy promocji czekają na okazje.

Ci którzy nie lubią chodzić po sklepach z wyprzedaży będą mogli skorzystać przez internet. Wiele e-sklepów np. Answer.com, Zalando czy inne również będą prowadziły akcję promocyjną w internecie, dzięki czemu sporo zaoszczędzimy. Wiele internetowych sklepów oferuje darmową dostawę i darmowy zwrot gdy okaże się że dana rzecz nam się nie spodoba lub nie pasuje.

Zimowa wyprzedaż trwa zazwyczaj do połowy lutego, choć w większości sklepów kończy się już w połowie stycznia z powodu wyprzedaży kolekcji przecenionej.virtualnetia / projektowanie stron internetowych