Przejdź do głównej zawartości

Promocja "Zbieraj Actimele" - odbierz nagrody gwarantowane


Krok 1. Kup opakowanie promocyjne Actimel
W dniach 05.01.2015 - 28.02.2015 dokonaj zakupu produktów Actimel w promocyjnych opakowaniach. Smaki biorące udział w promocji: klasyczny, truskawkowy, malinowy, wieloowocowy, cytrynowo-miodowy. Opakowania biorące udział w promocji: „czteropak”, „sześciopak”, „ośmiopak”, „dwunastopak"". Nie wyrzucaj opakowania - jeszcze Ci się przyda w dalszym etapie.

Krok 2. Zarejestruj się w promocji.

Krok 3. Wpisz kody z opakowań promocyjnych
Każde promocyjne opakowanie ma na wewnętrznej stronie kod. Kody
z opakowań przeliczane są na tzw. mile. Opakowanie: „czteropak” to 40 mil, „sześciopak” to 60 mil, „ośmiopak” to 80 mil, „dwunastopak" to 120 mil. Zachowaj wszystkie fragmenty opakowań z zarejestrowanymi przez Ciebie kodami. Każdy kod można zarejestrować tylko raz.

Krok 4. Odbierz nagrody gwarantowane
Za pierwszy poprawnie zarejestrowany kod z opakowania otrzymasz rabat 15% w sieci Empik. Kod należy wydrukować i okazać przy kasie w celu otrzymania rabatu. Kolejnymi gwarantowanymi nagrodami są: bandana (150 mil), worek (350 mil), hulajnoga (700 mil). W momencie, gdy uzyskasz odpowiednią liczbę mil możesz odebrać nagrody gwarantowane.

Rejestrując kody przeliczane na mile Uczestnik może grać o 3 rodzaje nagród - bandany, worki, hulajnogi, które otrzymuje poprzez wymianę posiadanych mil na daną nagrodę, pomniejszając tym samym liczbę mil posiadanych na swoim koncie. Wymiana mil na nagrodę odbywa się po zebraniu:
- 150 mil przy wymianie na bandanę,
- 350 mil przy wymianie na worek,
- 700 mil przy wymianie na hulajnogę.

Organizator przewiduje w Loterii "Zbieraj Actimile" następujące nagrody:
- 1000 nagród w postaci bandany o jednostkowej wartości brutto 6,10 zł,
- 1000 nagród w postaci worka o jednostkowej wartości 15,38 zł,
- 250 nagród w postaci hulajnogi o jednostkowej wartości 202,95 zł

Każde 10 mil, które pozostaną na Twoim koncie po dniu 28.02.2015 zostaną przeliczone na losy w stosunku: 10 mil = 1 los. Losy te będą brały udział w losowaniu narody głównej jaką jest voucher o wartości 10 000 zł na wyjazd wakacyjny z Rainbow Tours. Zachowaj wszystkie opakowania promocyjne z zarejestrowanymi przez Ciebie kodami.

Promocja "Zbieraj Actimele" - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych