Przejdź do głównej zawartości

Promocja "Super Bakusie" - nagrody gwarantowane


Zasady promocji:
1. Kupuj promocyjne opakowania Bakusia w terminie od 9 lutego do 31 grudnia 2015. Rozpoznasz je po promocyjnej naklejce. Pamiętaj, aby zachować dowód zakupu.
2. Zjedz zawartość opakowania – to ta najprzyjemniejsza część – od wewnątrz zobaczysz Twój unikatowy kod. Pamiętaj, że kod widoczny jest wyłącznie od wewnątrz opakowania, nie oddzieraj naklejki, aby nie uszkodzić kodu! Koniecznie zachowaj kod wycinając ten fragment opakowania wraz z etykietą.
3. Zgłoś kod do losowania nagród w terminie od 9 lutego do 31 grudnia 2015 rejestrując go na stronie superbakusie.pl, za pomocą formularza rejestracyjnego.
4. Jeden kod można zgłosić do losowania nagród tylko raz. Pamiętaj, że ten sam kod możesz jeszcze wykorzystać w grze Super Bakusie 2.

Każde zgłoszenie to nagroda gwarantowana – po zgłoszeniu kodu można pobrać animowaną tapetkę na tablet lub smartfon z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Kupuj kolejne opakowania, zgłaszaj kolejne kody zwiększając szansę na wygraną.

Nagrodami w loterii są:
- 11x nagród głównych w postaci konsoli do gier Sony PlayStation 4
- 550x nagród pocieszenia w postaci zegarków z limitowanej serii Bakuś
- 1.000.000x nagród gwarantowanych w postaci animowanych tapetek na telefon komórkowy/tablet z systemem operacyjnym Android lub iOS

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych