Przejdź do głównej zawartości

Promocja Neonet - Wyposażamy cały dom za 100 zł


Tak wiele, za tak niewiele z Neonet

100, 60, 50, 40 zł… czy tyle miesięcznie wystarczy, aby wyposażyć dom w potrzebny sprzęt komputerowy, AGD i RTV? Czy za te pieniądze można urządzić mieszkanie, pojedyncze pomieszczenia, lub zakupić produkt, na który dawno czekaliśmy? Okazuje się, że tak! NEONET znów wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Jak można wyposażyć cały dom w szybki i przede wszystkim tani sposób? Odpowiedź można znaleźć już od 12 lutego we wszystkich salonach NEONET w Polsce.

W ramach akcji każdy Klient może dokonać zakupu pojedynczych produktów dostępnych w sklepach NEONET w systemie ratalnym 0% bez żadnych dodatkowych kosztów, który gwarantuje zakup nawet kilku sprzętów jednocześnie - nie ograniczając naszych potrzeb.

Wszystkie produkty objęte promocją oznaczone są specjalnym symbolem domu. Co tydzień na Klientów czekać będzie kolejna oferta sprzętów. Informacje o nich będzie można znaleźć bezpośrednio w salonach NEONET, w gazetkach reklamowych sieci, oraz na www.neonet.pl.

Produkty biorące udział w akcji obejmują wszystkie dostępne kategorie : od sprzętów wielkogabarytowych, po drobny sprzęt AGD – dzięki czemu do tematu wyposażenia domu czy mieszkania, można podejść kompleksowo.

Promocja obowiązuje od 12.02 do 11.03.2015 roku.

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych