Przejdź do głównej zawartości

Saturn rozdaje pieniądze


Saturn wystartował z kolejną ciekawą akcja promocyjną, dzięki której klienci mogą zaoszczędzić. Za każde wydane 500 zł na zakupy w sklepach marki w dniach od 19 do 22 lutego, klienci otrzymają 50 zł rabatu.

Saturn od początku stycznia przeprowadza szereg specjalnych akcji promocyjnych uświetniających 10-lecie obecności na polskim rynku. Po „Wyprzedaży 10-lecia”, specjalnych ofertach ratalnych oraz akcjach, w których klienci sami mogli sobie wybrać prezenty przy zakupie RTV lub urządzeń mobilnych, czas na kolejne wydarzenie. W ten weekend, od 19 do 22 lutego odbędzie się akcja pod hasłem „Weź nasze pieniądze”. W sklepach Saturn i Saturn Connect, a także na terenie centrów handlowych, w których znajdują się te sklepy – rozdawane będą klientom promocyjne „pieniądze” o nominale 50 zł – uprawniające do rabatu 50 zł przyznawanego za każde 500 złotych wydane na dowolny produkt z asortymentu sklepu. „Pieniądze” mogą być także pobrane ze strony internetowej saturn.pl i wykorzystane przy odbiorze osobistym zamówionego na stronie internetowej towaru. Kampania nagłaśniana jest w TV, radio, Internecie oraz na terenie galerii handlowych.

Pomysł akcji został opracowany wewnętrznie, kreację kampanii przygotowała agencja Ogilvy&Mather, za kreacje internetowe odpowiada agencja Golden Submarine. Zakup mediów realizowany jest wewnętrznie oraz – w przypadku telewizji – przez dom mediowy Universal McCann.

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych