Przejdź do głównej zawartości

Biegnij po formę do GO Sport


Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, dla wszystkich fanów sportowego i aktywnego życia GO Sport przygotował specjalną promocję „Bieg po formę”, która rozpoczęła się 24 lutego i potrwa do 23 marca lub do wyczerpania zapasów. Akcja odwołuje się do głównej idei sieci, stawiając przede wszystkim na promocję aktywnego i sportowego trybu życia poprzez running.

W ramach promocji „Bieg po formę” w sklepach GO Sport znaleźć będzie można sprzęt, ubrania i akcesoria niezbędne do utrzymania dobrej formy podczas runningu, treningów sztuk walki, fitnessu czy piłki nożnej w atrakcyjnych cenowo propozycjach.

Akcesoria, sprzęt oraz odzież, które zostały objęte promocją nie tylko pomogą odzyskać idealną formę, ale zadbają także o naszą figurę i sylwetkę, a przede wszystkim o dobre samopoczucie. Niezwykłą gratką dla fanów runningu będą damskie i męskie buty do biegania REVOLUTION marki Nike. Specjalna podeszwa środkowa wykonana ze sprężystej, trwałej pianki phylon zapewnia świetną amortyzację. Podeszwa zewnętrzna wykonana jest natomiast z mocnej, litej gumy z głęboki nacięciami, co zwiększa wytrzymałość i płynne przetaczanie stopy, a cholewka z lekkiej, technologicznej siateczki pozwala na skuteczne odprowadzanie wilgoci. Cena butów to 129 złotych.

To tylko jeden z produktów, jakie można znaleźć w promocji „Bieg po formę”. Szczegóły akcji oraz pełną ofertę znaleźć można w aktualnej gazetce promocyjnej lub na stronie internetowej www.go-sport.pl

Oferta ważna do 23.03.2015 lub do wyczerpania zapasów.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych