Przejdź do głównej zawartości

Centrum Korona rozdaje roczną pensję!


35.000 złotych – tyle można wygrać w „Wielkiej Loterii” organizowanej we wrocławskim Centrum Korona, która startuje już w piątek 6 marca. Aby wygrać zakupy na cały rok wystarczy tylko zrobić zakupy w Koronie za 100 złotych, aby potem cieszyć się niecodziennym zastrzykiem gotówki! Zabawa potrwa do 29 marca.

Zasady „Wielkiej Loterii” są bardzo proste. Wystarczą jedynie trzy kroki, aby sięgnąć po nagrodę główną:

Krok 1: Zrób zakupy za minimum 100 złotych w Koronie (w tym minimum 50 złotych wydaj w sklepach na terenie galerii). Pamiętaj, żeby zachować paragon. Jednego dnia możesz zsumować maksymalnie trzy paragony. W przypadku łączenia paragonów tylko jeden może być z hipermarketu Real.

Krok 2: Odbierz kupon-zdrapkę od hostessy.

Krok 3: Wygrywaj nagrody! Sprawdź, czy zdrapka okazała się szczęśliwa i wygrałeś nagrodę natychmiastową w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych na dodatkowe zakupy.

Jeśli chcesz powalczyć o nagrodę główną – 35.000 złotych, czyli zakupy na cały rok – wypełnij zdrapkę i wrzuć do specjalnej urny znajdującej się na terenie centrum. Finałowe losowanie odbędzie się 29 marca o godzinie 17.00. Obecność obowiązkowa!

„Ruszamy z wielką loterią, w której do wygrania jest aż 35.000 złotych na zakupy w Koronie. Roczna pensja może trafić do każdego, kto w dniach 6-29 marca zrobi zakupy za minimum 100 złotych w naszym centrum. Zapraszam do udziału w loterii i życzę powodzenia!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym Korona.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych