Przejdź do głównej zawartości

Dni Rabatów w Centrum Janki


Centrum Janki zaprasza na przedświąteczne szaleństwo zakupowe. W dniach 28-29 marca w Jankach odbędą się Dni Rabatów, gdzie promocje sięgać będą nawet -50%. Atrakcyjne zniżki będą dostępne na ulotkach rozdawanych w centrum oraz w specjalnej aplikacji mobilnej Qpony.pl. To doskonała okazja, aby odświeżyć swoją garderobę na wiosnę i nadchodzącą Wielkanoc.

Wyjątkowe przeceny przygotowały liczne sklepy odzieżowe takie jak: Vistula, Cubus, KappAhl, Medicine, Vanila czy Orsay, salony obuwnicze (ECCO, Wojas czy Bartek) oraz sklepy z akcesoriami (Vision Express, SWISS, Time Trend czy Jubiler Schubert). W przerwie od weekendowych zakupów warto z kolei skorzystać z bogatej oferty strefy gastronomicznej, w której również dostępne są ciekawe promocje m.in. w Cukierni Cieślikowski, restauracji OLIMP, lodziarni Grycan, McDonald’s czy KFC.

„Najbliższy weekend to doskonała okazja do zrobienia ulubionych zakupów w przystępnych cenach. Tylko w najbliższy weekend nasi najemcy obniżyli ceny na najnowsze kolekcje, dzięki czemu wiosenne zakupy będą czystą przyjemnością” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.
Oferty rabatowe dostępne będą na stronie internetowej www.chjanki.pl. Kupony będzie można znaleźć także w aplikacji mobilnej QPONY oraz na stronie www.qpony.pl/chjanki.

Zbliżająca się Wielkanoc to również doskonała okazja do zaskoczenia ukochanej osoby drobnym upominkiem. Zamiast zastanawiać się na prezentem, warto podarować bliskiej osobie kartę podarunkową Centrum Janki, dzięki której każdy będzie mógł zrobić wymarzone zakupy bez zbędnych formalności. Szczegóły na www.chjanki.pl/karta-podarunkowa.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych