Przejdź do głównej zawartości

NoVa Park nagradza klientów na wiosnę


W piątek 20 marca rusza wiosenna loteria w gorzowskim centrum handlowym NoVa Park, w której do wygrania jest aż pięć kart podarunkowych o wartości 5.000 złotych każda na dodatkowe zakupy w NoVa Park. Zabawa zorganizowana w ramach akcji „Doceniamy, nagradzamy” potrwa do 29 marca!

Wiosna to czas domowych porządków, w tym również „wietrzenia” szaf. Biorąc udział w loterii NoVa Park każdy ma szansę wygrać duże pieniądze na dodatkowe zakupy, a tym samym odświeżyć swoją dotychczasową garderobę.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy tylko zrobić zakupy w NoVa Park za minimum 55 złotych, a następnie pokazać paragony hostessie. Otrzymany od hostessy kupon z kodem kreskowym należy sprawdzić w specjalnym terminalu i zobaczyć, czy udało się wygrać nagrodę natychmiastową. W czasie trwania akcji codziennie na klientów czekają karty podarunkowe o wartości 500 lub 100 złotych, czajniki elektryczne, misie pluszowe z logo NoVa Park, szaliki i kubki z logotypem Stali Gorzów, vouchery do myjni samochodowej, zestawy kosmetyków firmy Organique lub podwójne zaproszenia na mecz żużlowy.

Każdy klient może powalczyć również o nagrody główne, czyli karty podarunkowe o wartości 5.000 złotych. Należy tylko wypełnić kupon z kodem kreskowym i wrzucić go do specjalnej urny. Losowanie finałowe odbędzie się 29 marca.

„Już w sobotę startujemy z loterią, w której nagradzamy klientów za zakupy dokonywane w NoVa Park. Do wygrania są karty podarunkowe o wartości 5.000 złotych! To doskonała okazja do zdobycia dodatkowych pieniędzy na wymarzone zakupy dla siebie i całej rodziny” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych