Przejdź do głównej zawartości

Wielki finał loterii z atrakcjami w Centrum Handlowym Bielawy


Już 29 marca w toruńskim Centrum Handlowym Bielawy odbędzie się wielki finał loterii, w której do wygrania jest roczna pensja, czyli 30.000 złotych na zakupy! Tego dnia odbędzie się również Dzień Rabatów, podczas którego najemcy obniżyli ceny swoich produktów nawet o 70%!

Nadchodząca niedziela przyniesie wszystkim mieszkańcom Torunia i okolic nie lada emocje. Specjalne rabaty przygotowane przez najemców CH Bielawy pozwolą zrobić wymarzone zakupy w bardzo przystępnych cenach. Obniżki oferują salony odzieżowe (50 Style, Modny Styl czy Giacomo Conti), sklepy z akcesoriami (Briju, Euro Time, Nikon) czy salony obuwnicze (Wojas, Deichmann). Niedzielne zakupy ze zniżkami to również doskonała okazja do wzięcia udziału w trwającej loterii z nagrodami, której wielki finał i losowanie nagrody głównej – 30.000 złotych – odbędzie się już w niedzielę o godzinie 17.00.

„To już ostatnia szansa, aby spróbować swojego szczęścia i powalczyć o 30.000 złotych na zakupy. Jestem przekonany, że specjalnie przygotowany ‘Dzień Rabatów’ jeszcze bardziej zachęci naszych klientów do udziału we wspólnej zabawie, a zakupy dokonane w promocyjnych cenach będzie można jak zawsze uznać za udane” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowe Bielawy.

Zasady loterii są bardzo proste. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zrobić zakupy w Centrum Handlowym Bielawy za minimum 100 złotych i zachować paragon. Następnie należy odebrać od hostessy specjalny kupon-zdrapkę w Punkcie Obsługi Loterii i sprawdzić, czy wygrało się nagrodę natychmiastową. Nagrody główne – roczna pensja w wysokości 30.000 zł lub jedna z dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych – zostaną rozlosowane wśród klientów, którzy wypełnią kupon i wrzucą go do specjalnej urny, zachowując przy tym paragony.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych