Przejdź do głównej zawartości

Wygraj roczną pensję na zakupy w Centrum Handlowym Bielawy


Gotowi na niezapomnianą dawkę emocji? Już 6 marca w toruńskim Centrum Handlowym Bielawy startuje wielka loteria, w której nagrodą główną jest roczna pensja, czyli aż 30.000 złotych na zakupy w Bielawach! Zabawa potrwa do 29 marca.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zrobić zakupy w Centrum Handlowym Bielawy za minimum 100 złotych, zachować paragon, a następnie odebrać od hostessy specjalny kupon-zdrapkę. Codziennie do wygrania nagrody natychmiastowe w postaci karty podarunkowej na dodatkowe zakupy lub modnych zegarków.

Chcąc powalczyć o nagrodę główną – roczną pensję w wysokości 30.000 zł lub jedną z dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych każda – klient powinien wypełnić kupon-zdrapkę i wrzucić go do specjalnej urny, zachowując przy tym paragony potwierdzające zakup. Losowanie nagrody głównej odbędzie się w niedzielę 29 marca o godzinie 17:00. Obecność na finale loterii jest obowiązkowa.

„Tego w Toruniu jeszcze nie było! Do wygrania w naszej loterii jest roczna pensja na zakupy. O nagrodę główną, czyli 30.000 złotych, może powalczyć każdy, kto między 6 a 29 marca zrobi zakupy za minimum 100 złotych w CH Bielawy. Gorąco zachęcam do udziału w naszej wielkiej loterii i życzę wszystkim klientom samych wygranych!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym Bielawy.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych