Przejdź do głównej zawartości

Wygraj wyjazd w tropiki z Galerią nad Jeziorem


Ułóż puzzle i wyjedź do Tropical Islands pod Berlinem z całą rodziną! Tylko od 7 do 29 marca masz szansę powalczyć o wyjątkowe nagrody w wiosennym konkursie organizowanym w Galerii nad Jeziorem! Wystarczy tylko zrobić zakupy za minimum 50 złotych i cieszyć się nagrodami.

Jak grać? To proste! Zrób zakupy za minimum 50 złotych na terenie Galerii nad Jeziorem i zarejestruj paragon w specjalnym kiosku multimedialnym. Następnie zmierz się z zadaniem konkursowym tj. prawidłowo ułóż w jak najszybszym czasie oraz w jak najmniejszej liczbie ruchów tematyczne puzzle. Codziennie do wygrania torby na zakupy, aparaty cyfrowe, rejestratory video oraz karty podarunkowe o wartości 50 złotych.

Jednak to nie koniec niespodzianek. Poza nagrodami natychmiastowymi każdy może powalczyć o nagrodę główną, czyli rodzinny wyjazd do Tropical Islands lub nagrody dodatkowe tj. jedną z dwóch kart podarunkowych o wartości 200 złotych każda. Wielki finał odbędzie się w niedzielę 29 marca o godzinie 17.00. Obecność obowiązkowa z opieczętowanym dowodem zakupu, potwierdzeniem rejestracji oraz dowodem osobistym.

W dniu losowania finałowego Galeria nad Jeziorem zorganizuje także „Dzień Rabatów”. Będzie to doskonała okazja do zakupu asortymentu z najnowszych kolekcji Wiosna-Lato 2015 w przystępnych cenach.

„Marzec w Galerii nad Jeziorem upłynie pod hasłem codziennych niespodzianek. Każdego dnia nasi klienci będą mogli powalczyć o ciekawe nagrody, a w finale o atrakcyjny wyjazd dla całej rodziny do Tropical Islands pod Berlinem. Wystarczy zrobić zakupy w naszej galerii za 50 złotych i spróbować swojego szczęścia przy kiosku multimedialnym. Wszystkim klientom życzę powodzenia i udanej zabawy” – mówi Anna Frydrysiak, dyrektor Galerii nad Jeziorem.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu oraz w siedzibie Organizatora.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych