Przejdź do głównej zawartości

Załóż konto i odbierz za darmo premię 55 zł i weź dodatkowo udział w konkursie


Aby wziąć udział w promocji należy do 15 kwietnia 2015 roku zarejestrować się na stronie. Na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w link będziesz mógł wnioskować o otwarcie Wymarzonego Konta w Raiffeisen Polbank.

Dodatkowo dla tych, którzy w tym samym terminie otworzą Lokatę Mobilną w tym banku - dokłada jeszcze 10 złotych. W sumie do zgarnięcia jest więc kwota 65 złotych.

O przyznaniu Premii Organizator zawiadomi Uczestników, do dnia 15 maja 2015 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany przez Uczestnika we Wniosku. W przesłanym mailu znajdzie się link, za pomocą którego w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila, należy zalogować się w panelu promocji i uzupełnić dane do przelewu premii. Jest to warunek konieczny do otrzymania premii więc trzeba pilnować maila.

Wymarzone Konto Osobiste to:
- 0 zł za prowadzenie konta
- 3 zł za kartę do konta (z karty można zrezygnować)
- W zamian za opłatę 3 zł otrzymujemy pakiet ubezpieczeń:
- Pomoc medyczną: w przypadku nagłego zachorowania na terenie kraju
- Pomoc domową: w przypadku nagłej awarii lub nieszczęśliwego wypadku
- Pomoc drogową
- 0 zł za wpłaty i jedną wypłatę w oddziale
- 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
- 0 zł za zlecenia stałe i polecenia załaty
- Do 2% na koncie osobistym
- Do 2,4% na koncie oszczędnościowym

Tak wiec jeżeli chcesz zgarnąć 55zł premii nie ponosząc kosztów trzeba otworzyć konto bez wniosku o kartę. (przy wypełnianiu odhaczamy wszystkie karty i konto będzie darmowe) . A jeszcze jedno przy wypełnianiu wniosku będzie trzeba zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł z aktualnie używanego konta w celu potwierdzenia danych osobowych chyba że ktoś wybierze podpisanie umowy przez kuriera. Złotówka ta będzie dopisana do salda zakładanego rachunku.

Pamiętajcie oferta jest limitowana, wiec nie zwlekajcie!

Dodatkowo każdy kto założy darmowe konto będzie miał możliwość zawalczyć o cenne nagrody. Zadanie polega na przygotowaniu hasła reklamowego dla promocji Comperia Bonus.

Do wygrania:
- 5x iPad Mini 16GB wifi
- 5x zegarek Smartwatch LG W110 G

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych