Przejdź do głównej zawartości

Centrum Janki zaprasza do Tropical Islands


Weź udział w Wiosennej Loterii w Centrum Janki i wygraj rodzinny wyjazd do Tropical Islands! W dniach 15-31 maja zrób zakupy za minimum 100 złotych i ciesz się wygraną!

Zasady zabawy są niezwykle proste. Wystarczy w dniach 15-31 maja zrobić zakupy za minimum 100 złotych (w tym za minimum 50 złotych w galerii handlowej) w Centrum Janki, a następnie okazać paragony hostessie, która wymieni je na kupon uprawniający do udziału w loterii. Wypełniony kupon należy wrzucić do jednej z trzech urn zlokalizowanych na terenie centrum: przy Punkcie Obsługi Loterii w sąsiedztwie sklepu Ecco; w okolicach salonów Wólczanka, Sephora i Yes lub w sąsiedztwie sklepów 4F, Jubiler Schubert i Vission Express.

Główną nagrodą w wiosennej loterii jest niezapomniany wyjazd do Tropical Islands pod Berlinem dla czteroosobowej rodziny. Za drugie i trzecie miejsce Organizator przewidział nagrody pocieszenia w postaci dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych każda. Zwycięzcę poznamy w niedzielę 31 maja o godzinie 17:00 podczas wielkiego finału akcji. Obecność na losowaniu finałowym jest obowiązkowa.
„Startujemy z kolejną loterią w Centrum Janki, która przyniesie wiele emocji naszym klientom. Tym razem do wygrania jest rodzinny wyjazd w tropiki zlokalizowane pod Berlinem. Wszystkich, którzy marzą o chwili relaksu w krainie pełnej egzotyki już teraz zapraszam do udziału w naszej zabawie i życzę powodzenia!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych