Przejdź do głównej zawartości

Slot Cars w Pasażu Łódzkim


Już 8 maja w Pasażu Łódzkim na specjalnie przygotowanym torze Slot Cars rozpoczną się zawody z wykorzystaniem wysokiej klasy, zdalnie sterowanych samochodów. Najdłuższy tor tego typu w Polsce, o długości 50 metrów z pewnością będzie wyjątkową atrakcją dla wszystkich miłośników rajdów samochodowych i sportowych emocji. Zawody potrwają do 10 maja, gdzie o godzinie 17.00 odbędzie się wielki finał.

Przez trzy dni od 8 do 10 maja zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli dać się porwać wspaniałej zabawie i zaciętej rywalizacji z innymi graczami. W jednym wyścigu będzie mogło wziąć udział maksymalnie sześciu graczy, a wyniki zawodów wyświetlane będą na specjalnym monitorze wraz z rankingiem zawodników. System sterowania pojazdami rajdowymi dostępnymi na torze Slot Cars nie będzie wymagał żadnych szczególnych umiejętności oraz doświadczenia. Najlepsi uczestnicy mogą zdobyć fantastyczne nagrody. Zawodnicy, którzy zajmą trzecie miejsce wg klasyfikacji czasowej w każdym dniu otrzymają nagrodę w postaci zestawu Carrera Go Power Grip. Zwycięzcy pierwszego i drugiego miejsca, wyłonieni w trakcie trzech dni eliminacji wezmą udział w finale, który odbędzie się w niedzielę 10 maja, o godzinie 17.00! Uczestnicy w trakcie finału zagrają o nagrodę główną, czyli wyjazd dla dwóch osób na Grand Prix Węgier Formuły 1 z biletami na Złotą Trybunę. Pozostali uczestnicy finału odbiorą nagrody w postaci zestawów Carrera Go Power Grip. Na zawodników czekają również zestawy sushi ufundowane przez Wasbi Sushi.

Daj się porwać wspaniałej zabawie i zaciętej rywalizacji Slot Cars - poczuj się jak kierowca rajdowy! Graj o wyjazd na Grand Prix Węgier Formuły 1 z dwoma biletami na Złotą Trybunę.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych