Przejdź do głównej zawartości

Wygrywanie na ekranie w Centrum Handlowym Bielawy


Marzysz o atrakcyjnych nagrodach w postaci kart podarunkowych, nowego roweru czy skutera? W dniach 8-23 maja weź udział w konkursie organizowanym przez toruńskie Centrum Handlowe Bielawy. Rozwiąż grę MEMORY i wejdź do gry o cenne nagrody!

Zasady zabawy są proste. Wystarczy zrobić zakupy w dniach 8-23 maja w CH Bielawy za minimum 50 złotych, a następnie zarejestrować paragon i włączyć się do gry. Na uczestników czeka zadanie w postaci jak najszybszego ułożenia gry typu memo. Codziennie na 100 uczestników, którzy jako pierwsi ułożą MEMORY bez względu na wynik czekają atrakcyjne torby zakupowe. Dodatkowo, każdego dnia przyznawane będą nagrody godzinowe w postaci karty podarunkowej o wartości 50 zł dla jednego gracza, który w danej godzinie uzyskał najlepszy wynik w grze MEMORY.

Gracze z dwoma najlepszymi wynikami dziennymi zmierzą się w wielkim finale, który odbędzie się w niedzielę 23 maja o godzinie 17.00 w CH Bielawy. Mistrzowie MEMORY wyłonieni w grze finałowej tj. trzy osoby z najlepszymi rezultatami otrzymają nagrody główne w konkursie. Za pierwsze miejsce zostanie przyznany modny skuter, a za drugie i trzecie – rowery.

„Startujemy z nowym konkursem w Centrum Handlowym Bielawy. Tym razem proponujemy naszym klientom akcję, która łączy zakupy z rozrywką i dobrą zabawą. Specjalnie przygotowane MEMORY sprawdzi pamięć i refleks naszych klientów, a najlepsi zawodnicy dostaną od nas cenne nagrody! Już dziś zapraszam wszystkich do wspólnej rywalizacji w grze MEMORY” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.
Regulamin konkursu dostępny w siedzibie Organizatora oraz Punkcie Obsługi Konkursu.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych