Przejdź do głównej zawartości

Zrywaj nagrody z Drzewa Korzyści w Centrum Korona


W piątek 8 maja wrocławskie Centrum Korona startuje z innowacyjnym projektem „Drzewo Korzyści”, gdzie w specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl klienci mogą zdobywać punkty za zakupy dokonane w Koronie i wymieniać je na cenne nagrody. Nagrodą główną w tej innowacyjnej akcji będącej jednocześnie konkursem i loterią jest 10.000 złotych! Zabawa potrwa do 31 maja!

Nowoczesna forma konkursu i loterii w jednym pozwala wszystkim uczestnikom zasadzić swoje wirtualne drzewo oraz pielęgnować je, obserwując jak rośnie i zmienia się. Drzewo możemy „podlewać” dokonywanymi w Centrum Korona zakupami, przy przeliczniku 1 złoty = 1 punkt w konkursie, 100 złotych = 1 los na loterię. Każdy, kto zrobi zakupy na dowolną kwotę, może zarejestrować paragony w aplikacji „Drzewo Korzyści” dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl oraz zachować je na losowanie finałowe. Dodatkowe punkty można zbierać za codzienną pielęgnację drzewa oraz zapraszanie znajomych z Facebooka do aplikacji. Codziennie pielęgnując swoje drzewo klient szybciej osiągnie najwyższe poziomy i będzie mógł „zrywać” cenne nagrody, które na nim zakiełkują.

Dzięki zebranym punktom drzewo można poddać personalizacji zmieniając jego pień, liście, tło, podłoże lub dodając zwierzaki. Punkty wydane na personalizację drzewa powodują wzrost przelicznika punktów za zakupy. Klienci mogą otrzymać nawet 30% punktów więcej do każdych kolejno zarejestrowanych wartości paragonów, jeśli zgromadzą wszystkie dodatki do personalizacji. Zdobyte punkty można wymienić na nagrody! Codziennie można wygrać ekspresy do kawy Krups, tablety Sony Xperia Z2, biokominki, urządzenia do domowego liftingu twarzy, Power Bank, konsole Sony PlayStation4 czy legendarne miksery KitchenAid. Nagrodą główną w „Drzewie Korzyści” jest 10 000 złotych na zakupy w Centrum Korona. Spośród zgłoszonych uczestników w niedzielę 31 maja 2015 roku o godzinie 17:00 wylosujemy zwycięzcę nagrody głównej. Obecność na finale akcji jest obowiązkowa!

„W maju zapraszamy mieszkańców Wrocławia do udziału w innowacyjnej akcji będącej jednocześnie konkursem i loterią! Zakupy dokonywane w Centrum Korona dadzą możliwość pielęgnacji wirtualnego drzewka, z którego zrywać będzie można cenne nagrody, które na nim zakiełkują! Zachęcam do jak najczęstszych zakupów, które spowodują, że nasze drzewko będzie jeszcze większe i bogatsze w nagrody” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Szczegółowe informacje o innowacyjnym „Drzewku Korzyści” oraz regulamin akcji dostępne są na stronie internetowej www.drzewokorzysci.pl.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych