Przejdź do głównej zawartości

Książka do nauki języka angielskiego "Angielski na wakacje" z Gazetą Wyborczą


W czwartek 11 czerwca 2015 roku razem z Gazetą Wyborczą - w prezencie dla czytelników ukaże się pierwsza część kursu "Angielski na wakacje" na CD. W piątek 12 czerwca z Gazetą Wyborczą będzie można kupić książkę, stanowiącą uzupełnienie płyty. Druga - ostatnia część kursu dostępna będzie w kolejnym tygodniu: w czwartek, 18 czerwca czytelnicy znajdą w Gazecie Wyborczej płytę CD, a w piątek, 19 czerwca razem z wydaniem będą mogli nabyć książkę.

Kurs "Angielski na wakacje" jest przeznaczony dla osób, które chcą odświeżyć sobie słówka i zwroty niezbędne na urlopie za granicą i szybko przypomnieć sobie zasady wymowy. Lekcje zawierają praktyczne ćwiczenia, żywe dialogi oraz codzienne zwroty pozwalające na szybką naukę angielskiego. Dodatkowo książki zawierają krzyżówki na plażę i do pociągu.

Na płytach CD znalazły się nagrania lektorów, zaś w książce - przykładowe dialogi z codziennych sytuacji, praktyczne słowniczki i wyjaśnienia dotyczące gramatyki - wszystko w podziale na praktyczne tematy (np. rezerwowanie noclegu, wyjście do restauracji czy kupowanie biletów).

Cena Gazety Wyborczej z dodatkiem to 12,99 zł
virtualnetia / projektowanie stron internetowych