Przejdź do głównej zawartości

NoVa Park nagradza klientów biletami na mecz Stali Gorzów


W dniach 1-3 czerwca w Centrum Handlowym NoVa Park odbędzie się kolejna edycja akcji „Doceniamy, nagradzamy”, w ramach której NoVa Park będzie obdarowywać klientów prezentami. Tym razem do rozdania jest 390 podwójnych wejściówek na mecz Stali Gorzów w czwartek 4 czerwca oraz gadżety sygnowane marką klubu. W poniedziałek 1 czerwca o godzinie 12.00 akcję zainaugurują trenerzy Piotr Paluch i Stanisław Chomski oraz kierownik drużyny Krzysztof Orzeł!

Od poniedziałku do środy NoVa Park będzie nagradzać upominkami tych klientów, którzy w dniach 1-3 czerwca zrobią zakupy w centrum i udokumentują je na dwóch paragonach z dwóch różnych sklepów, z których każdy będzie o minimalnej wartości 30 złotych. Każdego dnia trwania akcji w godzinach 12.00-18.00 w puli prezentów znajduje się 130 podwójnych wejściówek na mecz Stali Gorzów ze Stalą Rzeszów w czwartek 4 czerwca, 30 szalików klubowych Stali Gorzów lub 30 kubków z wizerunkiem zawodników Stali Gorzów.

„Najnowsza edycja akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’ jest ukłonem w stronę tych klientów, którzy robią regularnie zakupy w NoVa Park. Cieszymy się, że możemy ich nagradzać za taką lojalność. Tym razem wręczamy upominki miłośnikom czarnego sportu. Zapraszam wszystkich do udziału w akcji” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Akcja „Doceniamy, nagradzamy” trwa w dniach 1-3 czerwca w godzinach 12:00-18:00. Regulamin akcji jest dostępny w siedzibie Organizatora, Punkcie Obsługi Akcji oraz na stronie internetowej www.nova-park.pl.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych