Przejdź do głównej zawartości

NoVa Park rozdaje upominki swoim klientom!


Ponad 750 upominków o łącznej wartości blisko 40.000 złotych Centrum Handlowe NoVa Park będzie rozdawać podczas kolejnej odsłony akcji „Doceniamy, nagradzamy”. W dniach 15-21 czerwca na klientów czekają dwuosobowe zaproszenia na mecz żużlowy lub gadżety z logo Stali Gorzów!

Przez cały tydzień NoVa Park będzie wręczać upominki tym klientom, którzy w dniach 15-21 czerwca zrobią zakupy w centrum i udokumentują je na dwóch paragonach z dwóch różnych sklepów, z których każdy będzie o minimalnej wartości 30 złotych. Każdego dnia trwania akcji w godzinach 12.00-18.00 w puli prezentów znajdują się 34 podwójne wejściówki na mecz Stali Gorzów z Unią Tarnów w niedzielę 21 czerwca, 34 podwójne wejściówki na mecz Stali Gorzów z GKM Grudziądz w niedzielę 28 czerwca, 20 szalików klubowych Stali Gorzów lub 20 kubków z wizerunkiem zawodników Stali Gorzów.

„Już 15 czerwca startujemy z kolejną akcją, w której nagradzamy naszych najwierniejszych klientów atrakcyjnymi upominkami. Tym razem na wszystkich czekają nagrody o łącznej wartości blisko 40.000 złotych, w tym zaproszenia na dwa najbliższe mecze Stali Gorzów. Gorąco zapraszam wszystkich mieszkańców Gorzowa i okolic do wizyty w NoVa Park i zrobienia udanych zakupów, które zakończą się odebraniem wymarzonego upominku” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest w siedzibie Organizatora, Punkcie Obsługi Akcji oraz na stronie internetowej www.nova-park.pl.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych