Przejdź do głównej zawartości

Atrakcyjna promocja Nespresso na jesień

Promocje i wyprzedaże

Warszawa, wrzesień 2015 r. – Jak co roku Nespresso umila miłośnikom kawy pierwsze chłodne dni. Właśnie ruszyła atrakcyjna promocja marki dla konsumentów.

Przy zakupie ekspresu Nespresso w dniach 10.09.2015 - 25.10.2015 r., rabat w wysokości do 300 zł na kawę i akcesoria otrzymasz w prezencie. Wartość przyznawanego vouchera rabatowego zależy od zakupionego modelu.

Promocją objęte są prawie wszystkie urządzenia z oferty Nespresso, w tym także nowy ekspres Lattissima Touch - z panelem dotykowym i Systemem Jednego Przycisku, który pozwoli na przygotowanie licznych przepisów kawowych na bazie mleka za jednym dotknięciem. Maszyny można kupić w butikach Nespresso (Warszawa: Nowy Świat 47 i CH Arkadia, Wrocław: Hotel Monopol, Kraków: Rynek Główny), w sklepie internetowym marki na nespresso.com, poprzez bezpłatną infolinię (800 51 52 53) oraz w sklepach partnerskich (Saturn, Media Markt, Euro RTV AGD, DUKA).

Niezdecydowanych Nespresso zaprasza także na degustacje w wybranych punktach sprzedaży i centrach handlowych. Lista wszystkich punktów sprzedaży i pełny regulamin promocji dostępny jest na stronie: www.klubnespresso.pl

virtualnetia / projektowanie stron internetowych