Przejdź do głównej zawartości

Wygraj Renault Clio w Galerii Bemowo

Promocje i wyprzedaże

Stylowy samochód osobowy Renault Clio to nagroda główna w październikowej loterii, która odbędzie się w Centrum Handlowym Galeria Bemowo. Zwycięzca odjedzie nowy autem już 25 października spod warszawskiego Centrum Handlowego.

W Centrum Handlowym Galeria Bemowo od 2 października wystartuje nowa promocja, w której można wygrać najnowszy model samochodu osobowego oraz nagrody natychmiastowe – karty podarunkowe o wartości 50 złotych oraz jesienne parasole. Aby otrzymać od hostessy promocyjną zdrapkę, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych w sklepach i punktach usługowych mieszczących się na terenie Centrum Handlowego Galeria Bemowo oraz okazać paragony w Punkcie Obsługi Loterii. Każdego dnia można wygrać nagrody natychmiastowe. Wszyscy uczestnicy loterii, którzy chcieliby wygrać samochód Renault Clio będą musieli wypełnić promocyjną zdrapkę i wrzucić ją do specjalnej urny. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 25 października o godzinie 17:00. Obecność na finałowym losowaniu z paragonami potwierdzającymi uczestnictwo w loterii jest obowiązkowa.

„Październik będzie miesiącem nagród w Galerii Bemowo. W naszej jesiennej loterii klienci walczyć będą o nowoczesny samochód Renault Clio. Robiąc regularne zakupy w naszym Centrum, zwiększą swoje szanse na wygraną. Już dziś zapraszam wszystkich do udziału w naszej zabawie i życzę dużo szczęścia. Zwycięzcę, który odjedzie czerwonym Renault Clio wyłonimy 25 października o godzinie 17:00” – mówi Piotr Bombolski, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Bemowo.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum Handlowego Galeria Bemowo.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych