Przejdź do głównej zawartości

Zagraj z NoVa Park i wygrywaj nagrody!

Promocje i wyprzedaże

W dniach 21 sierpnia – 30 września 2015 roku trwa „NoVa City Game”, w czasie której NoVa Park nagradza swoich klientów atrakcyjnymi nagrodami za dokonane zakupy oraz wykonywane zadania! Uczestnicy grywalizacji, która jest organizowana w Gorzowie Wielkopolskim po raz pierwszy, mogą także głosować na projekty zmian w gminach sąsiadujących z NoVa Park!

O co w tym wszystkim chodzi? To proste! Aby dołączyć do rywalizacji w „NoVa City Game” należy zarejestrować się na jeden z czterech sposobów:
- wchodząc na http://nova.goffline.pl,
- pobierając aplikację mobilną dostępną pod adresem http://nova.goffline.pl/app,
- wysyłając sms o treści „nova” na numer 799 599 847,
- zakładając konto w Punkcie Promocyjnym Akcji.

Po rejestracji pora już tylko zdobywać cenne e-żetony oraz głosy za aktywności zakupowe i niezakupowe. Przez aktywności zakupowe rozumie się zakupy dokonywane w NoVa Park oraz u partnerów akcji np. w Filharmonii Gorzowskiej czy Teatrze im. Osterwy. Z kolei aktywności niezakupowe to m.in. gra na urządzeniu Kinetic Wall w NoVa Park (dodatkowe 10 głosów), gra miejska z fotokodami znajdującymi się w wybranych miejscach Gorzowa czy wysłanie swojej opinii o „NoVa City Game” (dodatkowe 100 głosów). E-żetony, czyli punkty za zakupy są zbierane w Portfelu Gracza, a następnie można je wymienić na prezenty z Katalogu Nagród m.in. takie jak kosmetyki Organique, karty podarunkowe Intersport o wartości 200 złotych czy czajniki. Dodatkowo, w każdy wtorek 84 graczy z największą liczbą e-żetonów w portfelu Gracza otrzyma nagrodę specjalną – zwrot pieniędzy za dokonane zakupy w kwocie 25 złotych!

Z kolei zdobywane podczas „NoVa City Game” głosy plasują uczestnika w Rankingu Graczy. Im wyższa pozycja w rankingu, tym większa szansa na wygranie nagrody głównej – karty podarunkowej o wartości 5 000 złotych lub jednej z pięciu kart o wartości 1 000 złotych na zakupy w NoVa Park.
Ważną częścią „NoVa City Game” jest również możliwość głosowania (przekazywania głosów) na projekty zmian w gminach sąsiadujących z NoVa Park. Uczestnicy zabawy mogą głosować na siedem projektów z takich gmin jak: Deszczno, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Międzychód, Myślibórz, Strzelce Krajeńskie oraz Witnica. Wśród zgłoszonych projektów są m.in. takie przedsięwzięcia jak budowa boiska przy Zespole Szkół w Kłodawie, doposażenie powstającego w Parku Górczyńskim placu zabaw czy też rewitalizacja skweru u zbiegu ulic Krasickiego i Gorzowskiej w Witnicy. Trzy projekty, które otrzymają największą liczbę głosów zostaną dofinansowane przez NoVa Park kwotą 10 000 złotych (pierwsze miejsce) oraz 5 000 złotych (drugie oraz trzecie miejsce)!

„Trwa wielka gra, której celem jest nie tylko dobra zabawa i nagrodzenie klientów za zakupy dokonywane w NoVa Park, ale również pobudzanie lokalnego patriotyzmu. Dzięki codziennym zakupom i rozwiązywaniu zadań zlokalizowanych na terenie centrum oraz Gorzowa klienci zdobywają głosy i e-żetony, które następnie mogą wymieniać na nagrody, a także przeznaczyć na wsparcie wybranego projektu społecznego” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu Centrum Handlowego NoVa Park.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej www.nova.goffline.pl. Zwycięzców „NoVa City Game” poznamy 5 października.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych