Przejdź do głównej zawartości

Jesień Rabatów w Centrum Korona

Promocje i wyprzedaże

Już w najbliższy weekend 24-25 października temperatura w Centrum Korona znacznie przekroczy jesienne standardy! A wszystko to dzięki gorączce zakupów ze zniżkami sięgającymi nawet -80%, a w szczególności finałowi loterii, podczas której poznamy laureata, który wyjedzie z Centrum Korona stylowym RENAULT CLIO!

Każdy, komu marzy się nagroda główna w loterii – samochód RENAULT CLIO – może w dalszym ciągu spróbować swoich sił w zabawie. Wystarczy tylko zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Koronie, okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kartę do gry od hostessy. Otrzymaną zdrapkę należy wypełnić i wrzucić do specjalnej urny, a wcześniej sprawdzić, czy uprawnia do odbioru nagrody natychmiastowej – karty podarunkowej o wartości 50 złotych lub inną nagrodę rzeczową. W niedzielę 25 października o godzinie 17.00 podczas finału akcji odbędzie się losowanie samochodu RENAULT CLIO oraz dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych każda. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa.

Ostatni weekend loterii z samochodem to także Dni Rabatów w Koronie! Na klientów Centrum Korona czekają aż 42 kupony rabatowe przygotowane przez najpopularniejsze marki. Atrakcyjne zniżki przypadną do gustu nie tylko na wrocławskim fashionistom (m.in. w salonach Vistula, Orsay, Wojas czy Gatta), ale również miłośnikom dobrej książki w Księgarni Świat Książek czy koneserom dobrego smaku (m.in. Cukiernia Sowa lub Grycan). Nie zabrakło także promocji dla fanów aktywności fizycznej. Fitness Academy kusi tygodniowym członkostwem w klubie, a GO Sport rabatem w wysokości 20% na artykuły nieprzecenione z działu kulturystyka.

„Przed nami gorący weekend w Centrum Korona! Dwudniowe zakupowe szaleństwo z atrakcyjnymi rabatami od salonów obecnych w Koronie, zwieńczone finałem loterii z samochodem, z pewnością wywoła rumieńce na twarzach naszych klientów. W dalszym ciągu zachęcam do udziału w naszej loterii i życzę powodzenia! Wciąż każdy klient, który zrobi zakupy za 100 złotych ma szansę wygrać nagrodę główną” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin loterii dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze dyrekcji centrum.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych