Przejdź do głównej zawartości

Samochód RENAULT CLIO w nagrodę za zakupy w Centrum Janki

Promocje i wyprzedaże

Weź udział w jesiennej loterii organizowanej przez Centrum Janki! Zrób zakupy za 100 złotych i wejdź do gry o stylowy samochód RENAULT CLIO! Zabawa trwa od 2 do 25 października!

Zasady jesiennej loterii w Centrum Janki są niezwykle proste! Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 100 złotych (w tym minimum 50 złotych wydasz na terenie galerii handlowej), okażesz paragon w Punkcie Obsługi Loterii i odbierzesz od hostessy kartę do gry. Sprawdź od razu, czy otrzymana zdrapka jest dla Ciebie szczęśliwa tj. gwarantuje nagrodę natychmiastową w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych, parasola lub zegarka filcowego. Czeka na Ciebie blisko 600 nagród natychmiastowych!

Jeśli chcesz grać dalej i powalczyć o samochód RENAULT CLIO, wypełnij otrzymaną od hostessy zdrapkę i wrzuć do specjalnej urny. W niedzielę 25 października o godzinie 17.00 w Centrum Janki odbędzie się losowanie nagrody głównej – stylowego RENAULT CLIO. Pamiętaj, że obecność na finałowym losowaniu jest obowiązkowa!

„Jesień w Centrum Janki zaczyna się wielkimi nagrodami! Przez prawie cały październik będziemy rozdawać nagrody, a już 25 października poznamy zwycięzcę loterii, który wyjedzie z Centrum Janki najnowszym modelem RENAULT CLIO. Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy i życzę powodzenia!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii dostępny w Punkcie Obsługi Loterii oraz w siedzibie Organizatora.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych