Przejdź do głównej zawartości

Weekend zakupów w Poznań City Center

Promocje i wyprzedaże

Jesiennie, modowo, stylowo, a na dodatek z rabatami do 50% - tak właśnie będzie w najbliższy weekend (10-11 października) w Poznań City Center.
Na wszystkich koneserów mody będą czekać promocje i obniżki. W ramach „weekendu zakupów” coś dla siebie znajdą również miłośnicy stylowych wnętrz, a także makijażowych trendów.

Nowe kolekcje z sezonu jesień/zima 2015/2016 na dobre zagościły w sklepach Poznań City Center. Tym razem na czele modowych trendów królują frędzle, zwierzęce printy, a także elementy garderoby nawiązujące do mody lat 70. Już w najbliższy weekend wielbiciele shoppingu będą mogli skorzystać z setek ofert rabatowych. Dodatkowo będzie można skorzystać z ofert pomocyjnych w kawiarniach, drogeriach, czy salonach optycznych.

Miłośnicy zakupowego szaleństwa, którzy
w najbliższą sobotę i niedzielę odwiedzą Poznań City Center będą mogli skorzystać z rabatów sięgających nawet do 50%. Zakupy będzie można zrobić w ponad 250 markowych sklepach, spośród których większość zaoferuje kupującym indywidualne obniżki cen swoich produktów.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych