Przejdź do głównej zawartości

Wygraj RENAULT CLIO w Centrum Handlowym Bielawy

Promocje i wyprzedaże

Marzysz o nowym samochodzie? Weź udział w jesiennej loterii Centrum Handlowego Bielawy, w której nagrodą główną jest stylowy RENAULT CLIO! Zabawa trwa od 2 do 25 października 2015 roku.

Zasady jesiennej loterii w CH Bielawy są niezwykle proste! Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 50 złotych, okażesz paragon w Punkcie Obsługi Loterii i odbierzesz od hostessy kartę do gry. Sprawdź od razu, czy otrzymana zdrapka jest dla Ciebie szczęśliwa tj. gwarantuje nagrodę natychmiastową w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych lub modnego parasola. Czeka na Ciebie 400 nagród natychmiastowych!

Jednak to nie koniec zabawy! Jeśli chcesz wejść do gry o samochód RENAULT CLIO lub jedną z dwóch kart podarunkowych o wartości 1000 złotych, uzupełnij zdrapkę i wrzuć do specjalnej urny. W niedzielę 25 października o godzinie 17.00 w Centrum Handlowym Bielawy odbędzie się losowanie finałowe. Obecność na finałowym losowaniu jest obowiązkowa.

„Październik w Centrum Handlowym Bielawy to czas wielkiej jesiennej zabawy, w której przed każdym stoi szansa na wygranie stylowego RENAULT CLIO. Do zdobycia nagrody głównej nie potrzeba wiele – wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych w CH Bielawy. Bawimy się do 25 października i to właśnie wtedy poznamy zwycięzcę, który wyjedzie z CH Bielawy nowym samochodem” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin „Jesiennej Loterii” dostępny w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym w strefie restauracyjnej Centrum Handlowego Bielawy.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych