Przejdź do głównej zawartości

Listopadowe "Doceniamy, nagradzamy!" w NoVa Park

Promocje i wyprzedaże

NoVa Park zaprasza na kolejną edycję akcji „Doceniamy, nagradzamy!”, podczas której na klientów centrum czekają upominki w postaci kart podarunkowych o wartości 30 złotych w podziękowaniu za zakupy dokonywane w NoVa Park! Zabawa potrwa do czwartku 26 listopada.

Od poniedziałku do czwartku NoVa Park będzie nagradzać upominkami tych klientów, którzy w dniach 23-26 listopada zrobią zakupy w centrum na kwotę minimum 90 złotych i udokumentują je na maksymalnie dwóch paragonach. Każdego dnia trwania akcji w godzinach 9.15-20.45 w puli prezentów znajduje się 420 kart podarunkowych o wartości 30 złotych. Łącznie do rozdanie jest aż 1680 kart, ale warto pamiętać, że upominek można uzyskać tylko raz!

„Koniec listopada w NoVa Park będzie bardzo gorący! Przez cztery dni będziemy nagradzać naszych najbardziej zaangażowanych klientów upominkami w postaci kart podarunkowych na dodatkowe zakupy w NoVa Park. Zapraszam wszystkich klientów, którzy w dniach 23-26 listopada dokonają zakupów w naszym centrum po odbiór upominków” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy!” dostępny jest w Punkcie Obsługi Promocji w NoVa Park oraz w siedzibie Organizatora.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych