Przejdź do głównej zawartości

NoVa Park rozdaje świąteczne upominki

Promocje i wyprzedaże

Już 28 listopada w NoVa Park startują dwie akcje „Doceniamy, nagradzamy”, w ramach których gorzowskie centrum rozdaje klientom upominki w podziękowaniu za zakupy. Na klientów czekają bożonarodzeniowe wianki, zabawki dla dzieci oraz kupony na pakowanie prezentów gwiazdkowych!

W ostatni weekend miesiąca, czyli 28 i 29 listopada, NoVa Park będzie nagradzać świątecznymi upominkami tych klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 55 złotych w NoVa Park i udokumentują zakup na jednym paragonie. Każdego dnia trwania akcji w godzinach 11.00-19.00 na klientów czekają do wyboru: 500 ręcznie robionych wianków bożonarodzeniowych oraz 250 voucherów na pakowanie prezentów. Ci klienci, którzy wybiorą wianek bożonarodzeniowy, czyli popularną na całym świecie ozdobę na świecę, drzwi, ścianę czy okno, będą mogli spersonalizować swój upominek – dostępna na miejscu artystka przyozdobi wianek wybranymi dekoracjami.

Z kolei w dniach 28-30 listopada w godzinach 12.00-20.00 zakupy o wartości minimum 15 złotych będą nagradzane autami-zabawkami, które z pewnością sprawią wiele radości najmłodszym miłośnikom motoryzacji. W puli nagród aż 5 000 upominków!

„Ruszamy z kolejnymi odsłonami akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’! Doceniamy, że nasi klienci regularnie robią zakupy w NoVa Park, dlatego systematycznie nagradzamy ich upominkami. Tym razem mamy dla Was prezenty m.in. w postaci popularnych wianków bożonarodzeniowych czy lubianych przez wszystkich dzieciaków samochodów-zabawek” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest w siedzibie Organizatora, Punkcie Obsługi Akcji oraz na stronie internetowej www.nova-park.pl.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych