Przejdź do głównej zawartości

Zapłać BLIKIEM za film na VOD.pl, a dostaniesz nawet 30% zniżki

Promocje i wyprzedaże

Polski Standard Płatności uruchomił promocję dla wszystkich użytkowników systemu płatności mobilnych BLIK. Już teraz korzystając z BLIKA filmy na VOD.pl można oglądać o 30 proc. taniej, a wszystkie premiery o 10 proc. taniej. Promocja potrwa do 22 marca 2016r.

Serwis VOD.pl, należący do Grupy Onet, jest największym pod względem użytkowników dostawcą materiałów wideo na życzenie w Polsce, który każdego miesiąca odwiedza ponad 4 miliony osób. Można tam wykupić dostęp do ulubionych filmów, seriali i programów telewizyjnych z całego świata. Część materiałów oferowana jest także bezpłatnie.

Wszyscy użytkownicy BLIKA mają teraz łatwiejszy dostęp do wybranego filmu z VOD.pl. Mogą oni bowiem zapłacić za dowolny materiał wideo bezpośrednio na stronie VOD.pl. Płatność BLIKIEM jest udostępniona od razu na stronie, gdzie można wprowadzić kod BLIK do wykonania transakcji. Po wprowadzeniu kodu natychmiast uzyskujemy dostęp do filmu. BLIK umożliwia płacenie online bez dodatkowych przekierowań i ekranów transakcyjnych oraz podawania danych wrażliwych, pozostając cały czas na stronie VOD.pl. Wystarczy jedynie potwierdzenie transakcji w mobilnej aplikacji bankowej. Jest to bardzo szybka i bezpieczna metoda płatności w internecie, nie wymagająca żadnych innych rejestracji.

BLIK jest dostępny dla klientów sześciu polskich banków (Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, jak również Orange Finanse, PKO Bank Polski oraz Inteligo).

Aby korzystać z systemu BLIK wystarczy telefon i aplikacja jednego z banków. Aplikację można pobrać na stronie banku. W aplikacji generowane są sześciocyfrowe kody BLIK. Klient wprowadza wygenerowany kod na stronie VOD.pl, a następnie potwierdza transakcję w aplikacji mobilnej.

Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie http://www.blikmobile.pl oraz na stronie Polskiego Standardu Płatności - http://www.polskistandardplatnosci.pl.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych