Przejdź do głównej zawartości

Zrób zakupy BLIKIEM na empik.com

Promocje i wyprzedaże

Każdy, kto zrobi zakupy na stronie empik.com na co najmniej 50 złotych i wybierze płatność BLIKIEM, może otrzymać nagrodę eKartę o wartości do 30 złotych oraz inne dodatkowe rabaty. Promocja potrwa do 7 grudnia 2015 r.

Empik.com to największy sklep internetowy w kraju, oferujący swoim klientom m.in. książki, muzykę, filmy, gry komputerowe oraz artykuły do domu. Aby skorzystać z promocji wystarczy założyć konto na stronie empik.com i do 7 grudnia 2015 r. za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK zrobić zakupy za minimum 50 złotych.

Wszyscy, którzy spełnią te warunki mają szansę na nagrody w postaci eKart o wartości 15 złotych za zakupy od 50 do 99 złotych i eKart o wartości 30 złotych za zakupy powyżej 99 złotych. Nagrody zostaną udostępnione na koncie w sklepie internetowym w ciągu maksymalnie 3 dni od momentu zakupu i mogą być wykorzystane do kolejnych zakupów. A to nie koniec. Wszyscy, którzy zdecydowali się na zakupy w sklepie empik.com i wybiorą płatność BLIKIEM mają także szansę na otrzymanie dodatkowych zniżek.

Jeżeli do 22 listopada zrobimy zakupy powyżej 50 złotych, możemy otrzymać kody rabatowe, upoważniające do 10-procentowej zniżki na zakupy powyżej 60 złotych z kategorii „Książka” (z wyłączeniem podręczników) w terminie od 21 grudnia 2015 r. do 21 stycznia 2016 r. Jeżeli od 23 listopada do 7 grudnia zrobimy zakupy powyżej 50 złotych, możemy otrzymać kod rabatowy, upoważniający do 10-procentowej zniżki na zakupy powyżej 60 złotych z kategorii „Muzyka” w terminie od 21 grudnia 2015 r. do 21 stycznia 2016 r. Uwaga: ilość nagród dla kupujących jest ograniczona. Jeżeli chodzi o eKarty jest to maksymalnie 750 sztuk o wartości 15 złotych (1 sztuka) oraz 750 sztuk o wartości 30 złotych (1 sztuka), czyli łącznie 1,5 tys. sztuk. eKarty ważne są przez rok od dnia wygenerowania. Jeżeli chodzi o kody rabatowe, uprawniające do 10-procentowych upustów jest to maksymalnie 1,5 tys. sztuk i są one ważne od 21 grudnia 2015 r. do 21 stycznia 2017 r.

Aby skorzystać z BLIKA musimy uruchomić aplikację swojego banku i wygenerować kod BLIK. Następnie musimy wybrać płatność BLIKIEM na stronie empik.com i wpisać wygenerowany kod BLIK przy dokonywaniu płatności. Potem wystarczy już tylko potwierdzić transakcję w telefonie.

BLIK dostępny jest dla klientów sześciu polskich banków (Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, jak również Orange Finanse, PKO Bank Polski oraz Inteligo).

Regulamin akcji dostępny jest na: http://www.blikmobile.pl/promocje/Empik/index.html.
Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie http://www.blikmobile.pl oraz na stronie Polskiego Standardu Płatności - http://www.polskistandardplatnosci.pl.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych