Przejdź do głównej zawartości

Centrum Handlowe Bielawy spełnia świąteczne marzenia

Promocje i wyprzedaże

W dniach 4-18 grudnia Centrum Handlowe Bielawy zaprasza do udziału w świątecznym konkursie. Klienci, którzy dokonają zakupów w centrum na kwotę minimum 50 złotych i wypełnią kupon konkursowy, będą mogli napisać list do Mikołaja opisujący ich wymarzony prezent gwiazdkowy oraz wskazujący upominki o łącznej wartości 1000 złotych, które chcieliby otrzymać od CH Bielawy. Autorzy 30 najciekawszych odpowiedzi otrzymają w nagrodę prezenty wymienione na kuponie konkursowym!

Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o wymarzone prezenty świąteczne należy:
- zrobić zakupy w CH Bielawy za kwotę minimum 50 złotych i zachować paragony;
- zarejestrować paragony u hostess na Stoisku Promocyjnym;
- wypełnić kupon konkursowy otrzymany od hostessy oraz napisać tekst konkursowy, udzielając odpowiedzi na pytanie „Dlaczego powinienem dostać mój wymarzony świąteczny prezent” oraz wskazać prezenty (maksymalnie cztery) o łącznej wartości 1000 złotych, które miałoby zakupić CH Bielawy.

Spośród otrzymanych zgłoszeń zostanie nagrodzonych 30 najciekawszych tekstów konkursowych, a ich autorzy otrzymają wymarzone prezenty gwiazdkowe wskazane w kuponie konkursowym.

„Przed nami gwiazdkowy konkurs, w którym w rolę Świętego Mikołaja wcieli się Centrum Handlowe Bielawy i wręczy prezenty 30 mieszkańców Torunia i okolic, którzy najciekawiej opiszą, co chcieliby dostać w prezencie na Święta. Każdy ma szansę na wygraną, dlatego już dziś zapraszam wszystkich do udziału w naszej zabawie i życzę powodzenia!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin konkursu „Mój wymarzony świąteczny prezent” jest dostępny na terenie Centrum Handlowego Bielawy przy Stoisku Konkursowym i w siedzibie Organizatora.

virtualnetia / projektowanie stron internetowych