Przejdź do głównej zawartości

Świąteczna loteria w Centrum Janki

Promocje i wyprzedaże

W dniach 4-20 grudnia Centrum Janki organizuje świąteczną loterię z nagrodami w postaci 730 kart podarunkowych na zakupy w Jankach! To doskonała okazja, aby wygrać dodatkowe pieniądze na gwiazdkowe zakupy.

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Janki (min. 50 złotych wydane w sklepach galerii handlowej), okazać paragon hostessie i odebrać kartę uczestnictwa w loterii. Otrzymaną kartę z unikalnym kodem kreskowym należy zeskanować w jednym z trzech kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie Janek i sprawdzić, czy wygrało się nagrodę natychmiastową – kartę podarunkową o wartości 300, 100, 50 lub 30 złotych.

Założeniem loterii jest, że każdy uczestnik akcji wygrywa! Jeśli klientowi nie uda się wylosować nagrody natychmiastowej, na ekranie kiosku multimedialnego pojawią się oferty specjalne dostępne w sklepach i punktach usługowych na terenie Centrum Janki. Uczestnik zabawy może wydrukować kupon z interesującą go ofertą i cieszyć się indywidualną promocją.

„Grudzień to czas obdarowywania się prezentami, dlatego także Centrum Janki będzie wręczać swoim klientom upominki w podziękowaniu za zakupy dokonywane w centrum. W naszej świątecznej loterii każdy wygrywa – wystarczy tylko okazać hostessie paragon i odebrać kartę podarunkową lub kupon ze specjalną ofertą rabatową. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie i życzę wysokich wygranych!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii świątecznej jest dostępny w Punkcie Odbioru Nagród oraz w siedzibie Organizatora.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych