Przejdź do głównej zawartości

Świąteczna loteria w Centrum Korona

Promocje i wyprzedaże

W piątek 4 grudnia 2015 roku w Centrum Korona wystartowała świąteczna loteria, podczas trwania której klienci będą otrzymywać gwiazdkowe prezenty od Korony w podziękowaniu za dokonane zakupy. Zabawa potrwa do 20 grudnia.

Zasady świątecznej loterii są bardzo proste. Wystarczy tylko:
- zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Korona (w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii);
- okazać paragon hostessie i odebrać kartę uczestnictwa w loterii;
- zeskanować otrzymaną kartę z unikalnym kodem kreskowym w jednym z trzech kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie Korony i sprawdzić, czy wygrało się nagrodę natychmiastową – kartę podarunkową o wartości 300, 100, 50 lub 30 złotych.

Dodatkowo, na klientów Centrum Korona czeka 5 nagród natychmiastowych w postaci kart podarunkowych o wartości 2 000 złotych. Aby sprawdzić wygraną, należy zeskanować w kiosku multimedialnym specjalną ulotkę, która była dystrybuowana do domów klientów znajdujących się w strefie zasięgu Centrum Korona.

W świątecznej loterii Centrum Korona każdy wygrywa! W sytuacji, gdy gracz nie wylosuje nagrody natychmiastowej, na ekranie kiosku multimedialnego pojawią mu się oferty specjalne dostępne w sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Korona. Uczestnik loterii może wybrać interesującą go ofertę, wdrukować kupon z logo sklepu, a następnie zrealizować go w salonie.

„Przed nami grudzień pełen atrakcji! Zapraszamy wszystkich klientów do dokonywania zakupów w naszym centrum i udziału w świątecznej loterii, w której każdy wygrywa! W puli nagród są karty podarunkowe na dodatkowe zakupy oraz specjalne rabaty, które z pewnością przydadzą się podczas kupowania prezentów świątecznych” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin loterii jest dostępny w Punkcie Odbioru Nagród oraz w siedzibie Organizatora.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych