Przejdź do głównej zawartości

Odbierz płytę w Netto, rozlicz się z fiskusem i pomóż dzieciom

Promocje i wyprzedaże

Rusza trzecia edycja akcji „Rozlicz swój PIT z Netto i Fundacją Kolorowy Świat”. Od 15 lutego br. klienci sklepów Netto otrzymają przy kasie darmową płytę CD z programem PIT 2015, dzięki której będzie można szybko rozliczyć się z fiskusem.

W ten sposób Netto zachęca do przekazywania 1 proc. podatku na rzecz łódzkiej Fundacji „Kolorowy Świat”. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów. Podopiecznymi Fundacji jest 350. dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. 76 z nich przygotowuje się do samodzielnego życia w Kolorowym Przedszkolu i Szkole. Obie placówki powstały między innymi dzięki datkom klientów Netto – stacjonarne puszki, do których można wrzucać pieniądze, znajdują się w wielu sklepach sieci. Fundacja prowadzi także NZOZ „Kolorowy Ośrodek” – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, wszystkie usługi świadczone są w nim bezpłatnie. „Kolorowy Świat” jest organizacją pożytku publicznego, działającą na zasadzie non-profit.

- Z Fundacją „Kolorowy Świat” współpracujemy od wielu lat – mówi Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager w Netto Sp. z o.o. – Dzięki takim akcjom, jak ta z płytą, każdy coś zyskuje. Nasi klienci – pomoc w wypełnieniu zeznania podatkowego, a Fundacja środki, dzięki którym może objąć opieką i poddać niezbędnej rehabilitacji jeszcze więcej maluchów.


virtualnetia / projektowanie stron internetowych