Przejdź do głównej zawartości

Promocja w Media Markt "Kibicuj naszym i odbierz kasę"

Promocje i wyprzedaże

Awans biało-czerwonych do półfinału = zwrot kasy od Media Markt!

Polska reprezentacja już w czwartek zagra mecz o półfinał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Na zwycięstwo naszej drużyny z Portugalią czeka cała Polska, a w szczególności klienci Media Markt, którzy w dniach 2-5 czerwca br. dokonali zakupów w jednym z marketów sieci. Im czwartkowe zwycięstwo biało-czerwonych da podwójne powody do radości - historyczny sukces naszych piłkarzy oraz zwrot pieniędzy za dokonane zakupy!

Do boju Polsko! To hasło, które nie schodzi z ust polskich kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na czwartkowe starcie naszych orłów z portugalskimi piłkarzami. Media Markt jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw wierzył w sukces reprezentacji i zachęcał do tego samego swoich klientów w ramach promocji „Kibicuj naszym i odbierz kasę”. W akcji mógł wziąć udział konsument, który w dniach 2-5 czerwca br. zrobił zakupy w jednym ze sklepów Media Markt lub w sklepie internetowym mediamarkt.pl i zarejestrował swój paragon. Każda bramka, udana akcja i wygrany mecz przybliża naszych piłkarzy do półfinału, a konsumentów, którzy wzięli udział w promocji do otrzymania zwrotu środków za dokonane zakupy. W czwartek 30 czerwca br. o godzinie 21.00 rozpocznie się bój o historyczny awans naszej reprezentacji. Wygrana będzie także zwycięstwem klientów sieci Media Markt!

Zwrot pieniędzy po czwartkowym zwycięstwie Polaków otrzyma każdy klient, który
w wyznaczonych dniach dokonał zakupów o wartości minimum 500 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym Media Markt, a następnie do 6 czerwca br. zarejestrował swój paragon na stronie on-line lub w sklepie na zasadach określonych regulaminem akcji promocyjnej. O wypłatach środków za dokonane zakupy, uczestnicy akcji zostaną poinformowani mailowo.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym w sklepach Media Markt oraz na stronie internetowej Media Markt.

Przejdź do promocji - Kliknij tutaj


virtualnetia / projektowanie stron internetowych